Mestský rozhlas

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Júlia Otočková, 23. septembra 2015

V časti Turá Lúka kolónia nefunguje už dlhší čas mestský rozhlas.

25. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem.

Ďakujeme za podnet. Tento podnet sme dostali včera nahlásený aj telefonicky a začali sme sa ním zaoberať.



Tomáš Marek, Mestský úrad Myjava
29. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Čo sa týka mestského rozhlasu v časti Turá Lúka a potom konkrétne na Kolónií, došlo k porušeniu vedenia a poškodeniu stĺpa pri prácach na rieke. Problém už bol nahlásený, opravári z Holíča tu podľa dostupných informácií mali byť minulý týždeň vo štvrtok, no neprišli. Mesto zaslalo opätovnú urgenciu a rozhlas by mal byť v najbližších dňoch v poriadku.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
29. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Čo sa týka mestského rozhlasu v časti Turá Lúka a potom konkrétne na Kolónií, došlo k porušeniu vedenia a poškodeniu stĺpa pri prácach na rieke. Problém už bol nahlásený, opravári z Holíča tu podľa dostupných informácií mali byť minulý týždeň vo štvrtok, no neprišli. Mesto zaslalo opätovnú urgenciu a rozhlas by mal byť v najbližších dňoch v poriadku.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
02. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Mestský rozhlas bol v časti Turá Lúka opravený vo štvrtok 1. 10. 2015.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.