Zrazená mačka pri zdravotnom stredisku

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Katarína, 12. februára 2016

Zrazená mačka pri lekárni/zdravotnom stredisku/ na trávniku medzi parkoviskom a hlavnou cestou...pod stromom. Je tam už od pondelka!

15. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Podľa informácií z Mestskej polície Myjava bola zrazená mačka odstránená ešte 12. februára. Teda v deň pridania Vášho príspevku do systému.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.