Neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Lubo, 30. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zdravím prosim vás nedala by sa vybudovať ohrada okolo smetných nádob pred novopostavenými bytmi na sídlisku kamenné ? Lebo ľudia ak sa nezmestí niečo do smetláka tak to hodia na zem a všetok bordel tu rozfúka vietor , a nechce sa mi to každú chvíľku zberať , ďakujem

04. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za informáciu! Preverím to a čo z Oddelenia výstavby a živ. prostredia zistím, napíšem.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
04. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Podľa informácií z Oddelenia výstavby a živ. prostredia je na tomto mieste plánované štandardné kontajnerové státie, aké s v posledných mesiacoch robia aj v ďalších častiach Myjavy. Už je zakreslené, spracuje sa cenová ponuka a potom by sme mohli vedieť, kedy by pripadala do úvahy samotná realizácia.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
21. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ospravedlňujem sa, že tu tento podnet stále "svieti" ako v riešení. Samozrejme, daná lokalita bola vyčistená a daná do poriadku. Ostatné informácie o postupnom budovaní kontajnerových státí s jednotným vzhľadom v meste a s možnosťou ich neskoršieho zastrešenia zostávajú v platnosti.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.