Nezaizolovany kabel na SNP

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Veronika, 16. júna 2016

Dobrý deň, na SNP trčí zo zeme kábel. Podľa mňa by mal byť zabezpečený (zaizolovaný, ideálne aj zahrabaný v zemi). Môžeme sa na 100% spoľahnúť, že nemôže spôsobiť úraz?
Ďakujem

21. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Poprosím Vás o presnejšiu lokalizáciu, aby sme vedeli, kde presne sa daný kábel na ulici SNP nachádza a mohli vykonať nápravu.

Ďakujem

Tomáš Marek, Mestský úrad Myjava
25. jún 2016

Veronika

Dobrý deň,
kábel sa nachádza pri križovatke ulíc SNP (vrchná, ktorá sa napája na obchvat.. nie slepá) a Jánošíkova. Je to cca 30 krokov od križovatky smerom k SG Fixu. Presne oproti káblu, na opačnej strane cesty, je vjazd do rodinného domu.

Vložila by som aj mapu s presným umiestnením, ale nejde mi to. V prípade záujmu mi dajte mailovú adresu a pošlem :) Ale tento popis by mal stačiť
25. jún 2016

Veronika

V tomto linku je zaznačené presné umiestnenie. Je to vyznačené ako SNP 401/2

https://www.google.sk/maps/dir/48.7505224,17.5698085//@48.7505631,17.5695001,115m/data=!3m1!1e3
01. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Podľa informácií zo spoločnosti Brantner bol Vami spomínaný kábel už dávnejšie odstránený.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.