Kontajnérové státie na 1.snr 251

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Viliam , 13. septembra 2016

Dobrý deň,chcel by som sa spýtať prečo sa tiež mesto nepostará aj o toto kontajnérové státie ako v celom meste,pekne vybetónované??
Chodia tam ľudia robiť Veľkú aj malú potrebu a veľmi to zapácha a taktiež tu odkladujú nábytok atď: vidieť na foto
Ďakujem za rýchle vybavenie .

14. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Mesto Myjava plánuje pokračovať v obnove kontajnerových stanovíšť v celom meste. Vyžaduje to však čas a nemálo finančných prostriedkov. Od roku 2015 do dnešného dňa sa samospráve podarilo zrekonštruovať 29 stanovíšť a dať im jednotný vzhľad, aby v budúcnosti mohli byť osadené na tieto múry tzv. klietky, ktoré budú zabezpečovať to, aby sa ku kontajnerom dostali len obyvatelia tých bytových domov, ku ktorým stanovište patrí a eliminovalo sa riziko znečisťovania a poškodzovania smetných nádob. Takže určite príde rad aj na toto stanovište na Ul. 1. SNR. Kedy, to Vám v tomto momente naozaj neviem povedať. Budem však Váš podnet tlmočiť Oddeleniu výstavby a živ. prostredia, či by nebolo dobré zatiaľ aspoň upraviť súčasný stav stanovišťa trebárs orezom drevín. Čo sa týka odkladania veľkoobjemového odpadu, to je, bohužiaľ, problém sám o sebe a týka sa celého mesta. Nielen Ul. 1. SNR. Zhodou okolností dnes bola zverejnená táto výzva:

http://www.myjava.sk/velkoobjemovy-odpad-ku-kontajnerom-nepatri/

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
06. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Doplňujem informáciu, že predmetné kontajnerové státie na Ul. 1. SNR bolo upravené zostrihaním živého plota a veľkoobjemový odpad bol odstránený. Čo sa týka celkovej rekonštrukcie státia, platia informácie z predošlého komentára.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
21. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ospravedlňujem sa za neskoršiu reakciu, ale kontajnerové státie na Ul. 1. SNR bolo ostrihané, upravené a vyčistené. Ostatné informácie o postupnom budovaní jednotného vzhľadu kontajnerových státí v meste s možnosťou ich neskoršieho zastrešenia zostávajú v platnosti.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.