Nesvietenie pouličného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: ŠTEFAN, 25. marca 2017

V časti Turej Lúky U Vankov, konkrétne U Omastov blikajú, resp. nesvietia viaceré pouličné lampy , napr. pri popisom čísle 772 a tretia, resp. štvrtá lampa od hasičskej zbrojnice smerom do Omastov.

27. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Veľmi pekne ďakujeme za informáciu. Odstúpili sme ju spoločnosti Brantner na riešenie.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.