Ucpaný kanál na Štefánikovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Adam Borsuk, 19. mája 2017

Ucpaný kanál pri výjazde medzi detským ihriskom a Nezábudkou(dvacina). Po poslednej búrke kanál vyrazilo, neodteká a veľmi silno zapácha.

23. máj 2017

Marián Orávik

Situácia sa po poslednom daždi nezlepšila - viď foto.
Ľudia sa sťažujú na zápach.
Nedalo by sa s tým niečo?
Ďakujem pekne.
24. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Ďakujeme za informáciu! Správa majetku mesta Myjava bude po včerajšej búrke kontrolovať aj ďalšie kanálové vpuste a čistiť ich.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava
05. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Podľa informácii zo Správy majetku mesta Myjava bola upchatá kanálová vpusť vyčistená.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.