Voda na balkóne kultúrneho domu

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Dana Ričányová, 29. mája 2017

Na balkóniku kultúrneho domu zo strany Jablonskej ulice (balkón z miestnosti ZUŠ) je už dlho stojata voda - viď foto.

31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Váš podnet sme odovzdali zamestnancom Kultúrneho domu Samka Dudíka, postarajú sa o nápravu tohto stavu.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
14. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Od zamestnancov Kultúrneho domu Samka Dudíka sme dostali informáciu, že strecha bola vyčistená.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.