Nová skladka odpadov?

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Dušan, 11. júla 2017

Pekný deň, nedávno som vybehol do prírody, len tak poza dom z Kamenného, a na Jablonskej ulici v tesnej blízkosti za vodojemom mi udrela do oči skládka prevažne stavebného odpadu. Mám dojem, že sa neustále zväčšuje.

12. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Ďakujem za informáciu. Budem informovať kolegov na Oddelení výstavby a životného prostredia.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava
28. november 2017

Dusan Brok

Pekný deň, rád by som vedel aké kroky vykonalo pri riešení predstaveného problému odd. výstavby a životného prostredia od nahlásenia? Pripadá mi to ako keby odd. čakalo až napadne sneh a riešenie sa presunie na obdobie jari.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.