Zatopené vjazdy do garáží

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: myjavec, 28. júla 2017

Pri každom väčšom daždi, v zime pri topení snehu je problém zo
stekajúcou vodou na príjazdovú cestu do prvých garáží od Lídlu.
Kanalizácia bola porušená pri výstavbe hlavnej cesty a
zvod do krytého potoka nebol doriešený, tak ako je to v spodnej
rade garáží. Problém by sa vyriešil obnovením odvodňovacej
kanalizácie.

31. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujem za podnet a informáciu, hneď ho odovzdávam kolegom na Oddelenie výstavby a živ. prostredia, aby sa na to pozreli a navrhli spôsob riešenia situácie

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.