Koľajnice pre kočiare na schodoch

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Uzavretý

Zaslal: Katarina Baryehuda, 02. septembra 2017

Prosim vas za vsetky matky malych deti s kocikmi, za matky deti co maju bicykle, ale aj vsetkych co potrebuju nieco na kolesach vytlacit po tychto schodoch......
Spravte na schodisku pri "pomalovanom mure" na Staromyjavskej ul., pri c.d. 683/5 a dalsich panelakoch..... kolajnice pre kociare, bicykle, voziky atd...
Roky rokuce tam nic nie je, nikto to neriesi..... a ano da sa prejst aj naokolo kde je nabeh bezbarierovy.... ale ked sa ledva vleciete z mesta, este to cele obchadzat, tak je to naozaj unavujuce....
Schody tam boli spravene davnejsie a su ok, ale preco tam nespravili kolajnice pre kociare nerozumiem.

Prosim spravte ich z lavej strany z pohladu zdola.

Dakujeme za vsetkych, ktorych sa to tyka! :-)

05. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujeme za podnet. Dal som ho preveriť na Oddelenie výstavby a živ. prostredia a na najbližšej porade sa spýtam, či a kedy sa s tým bude môcť niečo urobiť.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
08. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Na toto schodisko nie je podľa informácii z Oddelenia výstavby a živ. prostredia možné nainštalovať nájazdy pre kočíky či bicykle, keďže by tie nespĺňali potrebné bezpečnostné a stavebné normy. Navyše, presne ako píšete, len o pár metrov ďalej sa nachádza nájazd - miestna komunikácia k bytovkám, ktorú je možné bez problémov využiť.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
08. august 2018

Katarina Baryehuda

aha to je divne.... akoze nedaju sa nainstalovat take tie kovove najazdy? no to ano ked je tam kockova dlazba, to by vypadlo.... ale daju sa spravit murovane najazdy nie?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.