Nebezpečný kryt kanalizácie

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Zuzana, 16. októbra 2017

V kryte chýbajú časti mreže. Synovi (4r) tam vkĺzla celá dolná končatina, ked po ňom prebehol.

17. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujem veľmi pekne za informáciu. Hneď to nahlásim na Správu majetku na opravu.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Keďže tento typ kanálového poklopu nie je podľa informácii zo Správy majetku mesta Myjava dnes už možné zohnať a náhrady majú iné rozmery, boli odlomené časti krytu nahradené pásovinou, ktorá je zoskrutkovaná a privarená.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.