Nesvieti pouličná lampa za Billou

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Viliam , 18. decembra 2017

Nesvieti pouličná lampa dlhší čas medzi Billou a rešturaciou Rossy pri parkovisku.

19. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujem za informáciu, podnet bol postúpený spoločnosti Brantner, aby sa postarala o nápravu.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
20. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Čo sa týka tejto lampy za predajňou BILLA, bola zistená vážnejšia porucha zemného vedenia, ktoré sa bude musieť celé vymeniť. Teraz v zimnom období to však nebude možné realizovať.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
13. marec 2018

Tomas Hundra

Poskriabali my auto za billou nesvieti lampa na parkovisku
14. marec 2018

Tomas Hundra

14. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
19. apríl 2018

Tomas Hundra

Zimne obdobie skoncilo a nic sa nedeje.dakujem
23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!
Táto lampa spolu s ďalšími lokalitami v meste, ktoré si takisto vyžadujú realizáciu výkopových prác pri oprave, bola zahrnutá do plánu a jej oprava už bola objednaná. Konkrétny termín v tejto chvíli nevieme. Akonáhle budeme mať viac informácií, termín opravy doplníme.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava
18. máj 2018

Tomas Hundra

Dobry den ako sa mate?
21. máj 2018

Tomas Hundra

Pozvem tv joj
15. jún 2018

Tomas Hundra

Dobry den mohli by ste nam nastriekat ciary na ztp parkovanie za billou prosim dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania