Otvorený a nezabezpečený poklop

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Veronika, 12. apríla 2018

Otvoreny a nezabezpeceny poklop na SNP pri kotolni

13. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Ďakujeme za informáciu. Informáciu sme odovzdali kolegom na Oddelenie výstavby a životného prostredia a Správe majetku mesta Myjava na vyriešenie.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava
11. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Poklop bol umiestnený na svoje miesto.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.