Prechod pre chodcov, Hurbanova ulica

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Radovan Kizek, 20. mája 2018

Na Hurbanovej ulici pri bytovom dome č. 682 chýba prechod pre chodcov na označenom mieste, najbližší je až na križovatke so Staromyjavskou ulicou.

24. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Správa majetku mesta Myjava bola informovaná o chýbajúcom priechode pre chodcov a zrealizovala namaľovanie spomínaného priechodu.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava
12. august 2018

Radovan Kizek

Dobrý deň.
Prechod ešte stále nie je vyznačený, kedy je to na pláne?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.