Osvetlenie na Hurbanovej ulici, pôvodná budova Sporiteľne.

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Dalibor Gálik, 25. júla 2018

Dobrý deň, na Hurbanovej ulici, pri bývalej budove Sporiteľné nesvieti pouličné svetlo. Poprosím Vás o odstránenie poruchy. Vopred ďakujem.

30. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujeme za podnet. Nahlásili sme poruchu osvetlenia spoločnosti Brantner, aby ju odstránili.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
08. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Porucha osvetlenia na Hurbanovej ulici pri bývalej sporiteľni by mala byť do konca týždňa odstránená. Súvisí s poškodenou lampou po dopravnej nehode na vedľajšej Moravskej ulici. Nové stĺpy už konečne dorazili, takže sa môže oprava zrealizovať.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
09. august 2018

Dalibor Gálik

Dobry den pan Hrin. Dakujem za ozrejmenie, preco doslo k takemuto casovemu posunu nahlasenej poruchy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania