Chýbajúci kôš na smeti

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení
meno
Matúš 24. októbra 2018

Chýbajúce koše na smeti a špačky na autobusovej stanici, smer Senica
Zastávka Turá Lúka Jednota

25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujeme za podnet. Preveríme možnosť doplnenia smetného koša na predmetnú zastávku.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.