Znečistená cesta

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Emília Horňáková, 25. októbra 2018

Po odvoze zberu odpadu pred domom c. 286 Tura Luka zostala znacne znecistena ulica poodpadavanym blatom z kolies pouzitej techniky. Prosim o ocistenie, nakolko nie sme povinny po kazdom odvoze drevin ocistovat znecistene okolie pred svojim domom.

12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ospravedlňujem sa za neskoršiu odpoveď. Odovzdal som podnet kolegom, ktorí to majú v kompetencii, aby bola cesta opäť očistená a v poriadku.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ešte raz!

Správa majetku mesta Myjava informovala, že cesta bola očistená.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.