Nefunkčné pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Marián, 05. novembra 2018

V obci Vankovia lokalita u Majtánov už viac ako pol roka nefunguje pouličné osvetlenie aj napriek tomu že už to bolo viac ako 5 krát nahlásené.

06. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Máte pravdu, tento problém sme už nahlasovali. Musím to preveriť a dám Vám vedieť.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Podľa aktuálnych informácii z Oddelenia výstavby a živ. prostredia je verejné osvetlenie v lokalite U Majtánov dlhodobý problém. Oddelenie ho rieši v spolupráci so spoločnosťou Brantner. Tá dodala podklady k úseku, v ktorom je problém zo zasahovaním drevín do vedenia. Oddelenie výstavby a živ. prostredia vyzvalo všetkých vlastníkov pozemkov, aby vykonali orez drevín. Inak nebude možné osvetlenie opraviť. Zamestnanci spoločnosti Brantner ho totiž chodili stále nahadzovať, no vydržalo funkčné tak dva dni a opäť nastal výpadok.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.