Neporiadok pri mestskej ubytovni na Trokanovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Podnety z Myjavy , 07. novembra 2018

Neporiadok pri mestskej ubytovni na Trokanovej ulici

Prosím o upozornenie nájomníkov mestskej ubytovne na Trokanovej ulici 234/6 aby si upratali neporiadok za svojou ubytovňou. Tento neporiadok sa opakuje opäť po 2-3 mesiacoch, pričom v minulosti prislúbili, že sa to už viac nebude opakovať. Prosím o zistenie vinníka tohto neporiadku a následne odstránenie neporiadku. Nachádza sa to pod cestou kde často chodia ľudia z iných miest, keďže na blízku je železničná doprava. Tak isto prosím o pravidelnejšiu kontrolu tohto miesta zo strany mestskej polície a v prípade zistenia ďalšieho neporiadku aby zabezpečili okamžitú nápravu.

Ďakujem.

12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Áno, máte pravdu. Neporiadok sa tu objavuje, ale objektíve treba dodať, že rovnako nie je problém nájsť vyhodený starý nábytok, koberce, sanitu a ďalšie veci aj v iných častiach Myjavy. V spolupráci s Mestskou políciou, ktorá okolie ubytovne na Trokanovej ulici kontroluje, zabezpečíme odstránenie neporiadku.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.