Novomestská-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Lýdia Sedláčková 29. mája 2019

Most (podjazd pod železničnou traťou) je v zlom stave. Vo vnútri na strane chodníka je veľká, zväčšujúca sa prasklina,cez ktorú počas dažďov vyteká voda. Ani vonkajšia strana mosta nie je v dobrom stave. Popod most vedie jediná cesta smerom na Nové Mesto, kolóniu a horný cintorín. Situácia vyžaduje urýchlenú opravu a celkovú údržbu.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Mesto Myjava o tomto stave samozrejme vie. Aj naň správcu železničnej infraštruktúry niekoľkokrát upozorňovalo. Uskutočnili sa čiastkové opravy, ktoré však situáciu so železničným podjazdom nevyriešili. Myjavská samospráva bohužiaľ nemá kompetencie v tejto veci ďalej konať, ani nedokáže Váš podnet uspokojivo vyriešiť. To, čo môžeme urobiť a aj urobíme je, že ŽSR na situáciu opätovne upozorníme.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Železnice Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.