Hurbanova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
kovar 29. mája 2019

dobry den,chcel by som sa starostu opytat,ci lokalita riadok uz nepatri pod malacky.v uvedenej lokalite/ul hurbanova,pisniky,hlboka,rakarenska/ sa neupratuje,nekosi,proste nic.ze je tam trava vysse metra nikoho nezaujima.je zarazajuce,ze to nezujima ani p.viceprimatora,nehovorim o poslancoch za tuto lokalitu.na niektorych miestach su este zvysky posypoveho materialu zo zimy.a nehovorim o pristupovom chodniku k materskej skolke rakarenska,burina ,spina,psacie vykaly.....
naco platime dane???
som len zvedavy ,kedy sa tento rok v uvedenej lokalite objavy tekos,ako s metrovu travu pokosi/asi ako minuly rok,vyzinacom rozbyt a nechat tam ,nech zhnije,ze?/,vycisti ulice od posypoveho materialu...atd.

30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň. Tento podnet bol priradený mestu Myjava, ale v komentári sa píše o meste Malacky. A aj spomínané lokality (Rakárenská ul, Písniky) sa nachádzajú v Malackách a nie v Myjave. Čiže tu došlo k chybnému označeniu mesta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.