Námestie Milana Rastislava Štefánika-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení
meno
Zuzana 19. júla 2019

Vo dvore ako je trhovisko je už pár dní zničená lavička

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Vďaka za podnet, informáciu o lavičke nahlásim na Správu majetku mesta Myjava.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania