Slovenského Národného Povstania -kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený
meno
Viliam 02. septembra 2019

Chcem sa spitat kedy to pridete upratat? Keby bola klietka ako na vrsku tak neni co riešiť. Uz to sľubujete 3roky tak ako s osvetlením za bistrom vedľa parkoviska. Dakujem

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Informovali sme Správu majetku mesta Myjava, aby spomenuté stojisko pracovníci vyčistili. Treba ale taktiež spomenúť, že o čistotu kontajnerových stojísk sa majú starať obyvatelia činžiakov, pre ktorých sú dané kontajnery určené.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava
09. september 2019

Viliam

😅😂🤣

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.