Staromyjavská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený
meno
Martin Navrátil 15. januára 2020

Na chodník vyteká z múra pod činžiakom voda, ktorá preteká cez chodník až na cestu. V tejto dobe zamŕza a stáva sa nebezpečnou pre chodcov i autá. Pritom by stačilo vyčistiť odtokový jarček pri múre smerom do kanála.

16. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Správa majetku mesta Myjava vyčistila odvodňovací rigol. Taktiež ho bude pravidelne kontrolovať, aby sa zamedzilo podobným situáciám.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.