Brezovská-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zarasteny cely cintorin vysokou travou a burinou. Neda sa prejist pomedzi hroby, nevidno,kde stupame, plno hmyzu. Prosime o co najrychlejsiu udrzbu/pokosenie cintorina- nie az pred Vsetkymi svatymi.
Dakujeme. Pražienkova a obcania.

14. september 2020

Danuška Pražienková Balážová

Poprosim o vysvetlenie pre nas vsetkych,preco nebol podnet vyrieseny?
17. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samosprávu sme opätovne požiadali o vyjadrenie k podnetu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
02. október 2020

Danuška Pražienková Balážová

Dobry den,
stale cakam na nejake vyjadrenie ohladne mojho podnetu!!!

Dakujem
19. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám,

''Kosenie dolného cintorína Myjava začalo na prelome septembra a októbra tohto roka, teda asi o 2-3 týždne skôr ako napr. min. rok.
Cintoríny na území mesta Myjava sa kosia 3 x ročne. Tento rok bol značne daždivý, tak sa kosby prispôsobovali výške trávy.

Mimoriadne sú kosene okolia domu smútku a urnové háje, a to asi 10x ročne.''
- Správa majetku mesta Myjava

Martin Kovanič
referent

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.