Námestie Milana Rastislava Štefánika ulica

Detské ihriská

- Námestie Milana Rastislava Štefánika


30. apríla 2018

Zodpovednosť: Myjava

V riešení
 
Máj 2017

Upchatý odtokový kanál

- Námestie Milana Rastislava Štefánika


24. mája 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Myjava

V riešení
 

Ucpaný kanál na Štefánikovej ulici

- Námestie Milana Rastislava Štefánika


19. mája 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Myjava

Vyriešený
 
Január 2017
V riešení
 
Apríl 2016
Vyriešený
 
Marec 2016
Vyriešený
 

Neprehľadný priechod pre chodcov

- Námestie Milana Rastislava Štefánika


11. marca 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Myjava

V riešení
 
September 2015

Špinavá fontána

- Námestie Milana Rastislava Štefánika


05. septembra 2015

Zodpovednosť: Myjava

Vyriešený
 
Júl 2015
Vyriešený