Mýtna-schody-neposypané

Zodpovednosť za riešenie: Mýtna

Vyriešený

Ľad na schodoch

24. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

daný problém je vyriešený, opravený.

s pozdravom

Obec Mýtna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.