Hviezdoslavovo námestie-vianočný stromček

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

V riešení

stromček vypadá aj po niekoľkých rokoch upozorňovania hrozne....
Zarazila výzdoba vianočného stromčeka, na ktorú každý rok upozorňujeme s mojími známymi, veď posúďte sami, nie je to na HANBU?


Veď naše mesto navštevuje kopec ľudí zo slovenska aj zo sveta a keď uvidia túto odfláknutú výzdobu.... no koment

04. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vianočný stromček, ktorý ste poslali na fotke sa bude ešte upravovať, postupne sa inštalujú svetielka a keď bude k dispozícii veľká plošina dokončí sa. Ďakujem za Váš podnet.
Za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
10. december 2020

Juraj Gerek

Dobrý deň prajem, stromček bol dlhší čas odstavený, znova svieti už asi 3 deň, no nevipadá že by sa tam udiali nejaké úpravy, posielam porovnanie.... ešte s tým budú robiť? Pýtam sa čisto zo zvedavosti :)
15. január 2021

Michal omgrndrblg@gmail.com

Žiaľ, toto je bežný problém aj v iných mestách. Pre operátora plošiny je najjednoduchšie spustiť všetky reťaze z vrchu stromčeka a má fajront. Takto ozdobené stromčeky nikdy nevyzerajú dobre.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania