Červeného kríža-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
MUDr.Igor Gašpar 13. marca 2021

Dobrý deň. Chcel by som nahlásiť početné diery na ulici Červeného kríža v blízkosti obchodného domu Klinec. V prípade, že ide oproti auto, je nemožné sa týmto dieram vyhnúť. Takisto by dom chcel poukázať na stav chodníku na tejto ulici. Už viac rokov je nedokoncena jeho rekonštrukcia. Je to pritom chodník ktorý využívajú nielen obyvatelia Námestova, ale aj obyvatelia celej hornej Oravy, na svojej ceste z autobusového nástupišťa do Hornooravskej polikliniky v Namestove. Prosím o pridanie ku hlavným prioritám pri plánovaní rekonštrukcii v meste Námestovo. Ďakujem.
S pozdravom, I. G.

10. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
aktuálne prebieha rekonštrukcia ulice ČK. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cesta je zrekonštruovaná. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania