Veterná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
B. K. 27. apríla 2021

Dobrý deň, chcela by som upozorniť že chodník, ktorý je niekde medzi ulicami Slnečná a Veterná, by potreboval jarnú údržbu, bolo by ho treba pozametať. Pokiaľ viem, tak na Brehoch sa už čistili niektoré miesta, na tento chodník sa zrejme trocha pozabudlo.
Zároveň by som chcela upozorniť na mini čiernu skládku, ktorá sa nachádza za jedným z kríkov, ktoré tento chodníček lemujú. Bolo by fajn, keby sa okrem pozametania, odstránilo aj toto "neoficiálne úložisko" odpadu.

29. apríl 2021

B. K.

pridávam ďalší obrázok
29. apríl 2021

B. K.

pridávam ďalší obrázok
29. apríl 2021

B. K.

pridávam ďalší obrázok
04. máj 2021

B. K.

Prosím o vyjadrenie sa, prípadne o info, že chodník bol pozametaný a skládka odstránená. Ďakujem.
06. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
je to vyčistené. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania