Mlynská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

V riešení
meno
B. K. 27. apríla 2021

Dobrý deň, chcela by som upozorniť na nevyčistený chodník medzi ulicami Janka Kráľa a Mlynská. Je to chodníček pre chodcov, ktorý sa v zime posypuje, ale zrejme sa pozabudlo vyčistiť ho. Na kamienkoch hrozí teraz bez snehu nebezpečenstvo šmyku. Chcela by som poprosiť technické služby v Námestove, aby aj tento chodník v dohľadnej dobe vyčistilo. Ďakujem.

04. máj 2021

B. K.

Prosím o vyjadrenie sa, prípadne o info, že chodník bol vyčistený.
06. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
je to vyčistené. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania