Severná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
B. K. 27. apríla 2021

Dobrý deň, chcem upozorniť na znečistený chodník a cestu na ulici Severná. Chodník nebol po zime riadne vyčistený, bolo by dobré ho pozametať a následne aj cestu, aby sme to tu mali krajšie a čistejšie. Ďakujem.

04. máj 2021

B. K.

Prosím o vyjadrenie sa, prípadne o info, že chodník bol pozametaný.
06. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
je to vyčistené. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania