Sládkovičova-Cesta

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený
meno
Robert 02. júna 2021

Dobrý deň, poprosil by som o prejednanie na mestskom zástupiteľstve o zmenu Sládkovičovej ulice na jednosmernu cestu. Celoročne tam parkuju vozidla popri ceste, nemajú inu možnosť, nadmerná doprava v ranných špičkach, problem s výjazdom vozidla z dvora, nemožnosť ani vyvetrania domácnosti, prach, nadmerný hluk z motorových vozidiel

Za skoré preriešenie danej dopravnej situácie vopred ďakujem, Robert

17. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania