Štefánikova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený

Prerastené ovisnuté konáre Dom Kultúry Námestovo(vnútorný areál) - ľudia potom vykonávajú potreby popod stromy po chodnikoch, znížená prechodnosť.

07. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.