Mlynská-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
B. K. 14. júla 2021

Mlynská ulica (pod nemocnicou - oproti OD Klinec) vysoko znečistená. Podobných úsekov je v Námestove viac, toto je len malá ukážka a prosba a pozametanie.

19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Ulice sú pozametané. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania