Veterná-Verejné služby-Nefunkčný rozhlas

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený

Nefunkčný rozhlas ul. Veterná

26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zistíme príčinu a závadu odstránime v čo najkratšom možnom čase.
S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
28. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozhlas je opravený. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesto Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania