Bernoláková-cesta-uvoľnený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený
meno
Tomáš 23. októbra 2021

Dobrý deň,
chcem nahlásiť uvoľnený kanálový poklop ktorý po prejdení vozidlom spôsobuje nepríjemný hluk.

08. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]
25. február 2022

Matúš

Uvoľnený kanalizačný poklop na frekventovanej ceste (Bernolákova). Po prejdení automobilu cez poklop sposobuje hlasný a rušivý zvuk. Tento problém pretrváva už dlhšiu dobu.
26. február 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Martina
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania