Severná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený

Prosím opraviť rozbitý vjazd ku garážam na sídl. Brehy, je to predposledná odbočka ku garážam zdola. Vjazd je ťažko prejazdný, viď. foto. Zároveň prosím opraviť (upraviť), ideálne vyasfaltovať, celú uličku pomedzi garáže, je značne poškodená, každých pár týždňov je potrebné svojpomocne zasypávať nové a nové jamy (viď. foto) - katastrofa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania