Slnečná-poškodená sieť na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený
meno
Peter Kolada 24. novembra 2021

Poškodená sieť na detskom ihrisku...Slnečná ulica.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania