Slnečná-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

V riešení
meno
Peter 24. januára 2019

Dobrý deň, viem že parkovanie je jeden veľký problém na celom sídlisku Brehy ale aspoň pri tých 12/poschodvkach keby boli vyznačené čiary na parkovanie určite by sa tam viac aút pomestilo, keďže teraz každý parkuje hala bala... Keďže predchádzajúci primátor sľuboval že to bude riešiť, riešil to cca 3roky a nič, 😂😂 nevadí , určite sa nájde nejaké riešenie aby sa to dalo realizovať na Jar 🙏🙏🙏🙏

03. február 2019

Milan Lassak

Ak môžem zareagovať, tak z praxe vieme, že čiary nič neriešia. Pri bytovkách 161-164 boli čiary, a aj tak každý (česť výnimkám) parkoval ako hotentot...
08. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za Váš podnet. Plne súhlasíme s tým, že parkovanie na Brehoch predstavuje veľký problém. Celkovú situáciu ohľadne parkovania budeme musieť riešiť. Existuje niekoľko riešení, ktoré by mohli byť aspoň čiastočným riešením. Čo sa týka tohto konkrétneho problému, ktorý ste nám nahlásili, ten začneme riešiť ihneď po tom, čo zmizne sneh zakreslením čiar. Za nedodržanie vyhradených priestorov, budeme majiteľov pokutovať.
Kto? Mestská polícia
Kedy? jar 2019

Marián Kasan - správne oddelenie
25. jún 2019

Richard Hrdina

Haló. Zobuďte sa už konečne. Zima už dávno skončila. Prešla jar. A parkovacie miesta vyznačené nie su.
11. júl 2019

Richard Hrdina

Čiary pomôžu. Hlavne pri 165tke na kopčeku. Konečne nemusím rozmýšľať, či som dobre zaparkoval. S autom rovno do chlievika zarovno čiar a mám pokoj.
Ďakujem.
27. február 2020

Hajdučík Miroslav

Mestská polícia na ul. Slnečnej kontroluje dodržiavanie hlavne parkovanie vozidiel na chodníkoch a v zákazoch. V marci sa zameria na dodržiavanie parkovania pred 12 poschodovými BD, kedy v prvej fáze budú vyvesené na BD oznamy o nesprávnom parkovaní vozidiel pred BD a následne budú za nerešpektovanie predpisov vodiči riešení v priestupkovom konaní. MsP navrhla na ul. Slnečnej osadiť dopravné značenie Obytná zóna, ktorá pre občanov sídliska ponúka rôzne benefity bezpečnosti a špecifikuje parkovanie vozidiel len na miestach na to určených. Navrhla aj ďalšie vodorovné dopravné značenia.

Mgr. Miroslav HAJDUČÍK
Náčelník MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.