Mlynská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený
meno
Kristina Jancova 01. februára 2019

Prosim Vas boli ste niekoľko krát upozornení na parkovanie aut pri kostole Don Bosco na mlynskej ulici v Námestove( a to ste boli upozornení aj v kostole ) !!!! Parkujte normalne !!! V domoch žijú rodiny s deťmi a žiaľ cesta je blokovaná autami ktora ma byt prejazdná !!! Niekoľko krát sa to opakuje nechcem sa vyhrážať , ale ak sa to bude stale opakovať budeme to riešiť inak !!! dakujem
Eva Jančová - Dnes som tam nemohla vôbec prejsť, pani si auto odstavila uprostred cesty, úplná bezohladnost, dokonca pred bránou rodinného domu. Hlavne, že si nezabudla dať na okno fóliu aby jej nezamrzlo!!! Veľa z nich to ma kúsok aj pešo mohli! Keby sa niečo stalo, sanitka hasiči nemajú šancu!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.