Červeného kríža-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

V riešení

Na chodníku/ceste popri OC Klinec nesvietia 3 lampy za sebou, je tam úplná tma.

22. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Nefunkčné lampy sa budú riešiť na jar . Nakoľko chyba je v elektrickom vedení, ktoré je vedené zemou.

Technické služby
22. október 2020

Roman Šimo

Vyriešené?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania