Severná-upratovanie

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený

Niekedy mám pocit akoby sme ani nepatrili k Namestovu. Na dnešný deň nás Technické služby oznamom prosili o uvoľnenie parkoviska z dôvodu upratovania. Neukázal sa nik. Teda aby som úplne nekrivdil, keď sme si parkovisko pozametali sami, okolo idúci nakladac sa pristavil a nazametany štrk zobral. Na dotaz či nejdú upratovať aj túto ulicu bola odpoveď, že upratovali už v priebehu týždňa. Načo potom takýto oznam? Pred dvoma rokmi som žiadal mesto o opilenie stromov okolo bytového domu, k čomu mi prišlo súhlasné stanovisko ako z mestského úradu, tak aj technických služieb. Do dnešného dňa sa tu s pílou nik neukázal a stromy rastú ďalej. A mohol by som písať dalej: kosenie trávy, odhrnanie snehu... . Keďže sme okrajová ulica mesta, už pre nás na zabezpečenie týchto služieb neostáva čas? Ďakujem za odpoveď.

05. apríl 2019

Juraj

Nie si sam. Posledne roky TS robia len na zavolanie. Na ulici CK sme minuly rok volali 3x aby prisli pokosit a ano 3x boli. Rok predtym az dva, lebo som volal dva krat. Je to smutne a trena s tym nieco urobit, ale je aj smutne ze to nevadi ostatnym ludom, ked sa icj deti hraju po kplenach v trave. A zase ked pokosia tak v Piatok a cely vikend to tam ostane a ak zaprsi, tak to zacina aj zahnivat. No smutne.
10. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania