Hviezdoslavovo námestie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
B. K. 06. mája 2019

Dobry den, na parkovisku za obchodom "Janckulik" je strkovisko, ktore v lete neplni svoj ucel a ktore znecistuje okolie. Bolo by dobre dat ho do nejakej ohradky aby sa svojvolne nerozsypavalo dalej alebo ho na leto uplne odstranit. Par metrov dalej, smerom k obchodom "Jednota" je poskodeny stlpik. Mohlo by to mesto opravit?
Dakujem.

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Po upozornení si COOP Jednota svoj štrk z verejného priestranstva odstráni.
S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
Mgr. Veronika Floreková
11. jún 2019

B. K.

dobry den,

presiel uz viac nez mesiac a podnik COOP jednota svoj strk neodsranil, mozte sa im pripomenut prosim. Nevyjadrili ste sa k stlpiku. Opravi sa?

S pozdravom. B.K.
12. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme opätovne preposlali priamo spoločnosti COOP Jednota.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
27. jún 2019

B. K.

dobry den,
ma mesto zaujem to vyriesit?
s pozdravom B. K
08. júl 2019

B. K.

Dobry den,

kopa strku bola odstranena, dakujem mestu, ze sa pricinilo o vyriesenie podnetu a dakujem podniku COOP za odstránenie strku z verejného priestranstva. Stlpik sice nie je opraveny, ale je ulozeny na svojom povodnom mieste.
dakujem.

s pozdravom. B.K.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania