Námestie Antona Bernoláka-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
Jaro 17. mája 2019

Táto cesta sa mala opravovať už pred rokom. Oprava sa nekonala, namiesto toho sa v marci 2019 diery v ceste opravovali štandardne penetrácia a asfalt. Oprava vydržala mesiac a diery sú opäť deravé tak mesto ich pre zmenu zalieva betónom. V konečnom dôsledku to bude stáť viacej ako jedna poriadna oprava..
Zasa sa bude dať mesiac jazdiť. Cesta je tak deravá, že diery sa už nedajú obchádzať, je tak deravá, že je diera na diere.

07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyjadrenie k ceste pred Makytou poskytol pán primátor na svojej FB stránke - Milan Hubík pracuje pre Námestovo: ,,Cesta pred Makytou je v katastrofálnom stave a pracujeme na čo najrýchlejšom riešení. Musí však najskôr prebehnúť verejné obstarávanie a až potom sa môže začať realizácia. Tieto procesy niečo trvajú - ALE - niečo musíme urobiť už hneď, aj keď to nebude úplne systémové...."
Ďakujeme za podnet. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cesta je opravená. Za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania