Hattalova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený

poškodená cesta pri retardery

19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v meste Námestovo sa začalo s opravou mestských vozoviek. Daný úsek sa opraví v dohľadnej dobe. Ďakujeme za podnet. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Daný úsek miestnej komunikácie je už opravený.
Prajeme pekný deň.

Oddelenie výstavby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.