Veterná-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený

Chýbajúce kryty na verejnom osvetlení treba čo najrýchlejšie opäť namontovať!!!

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Chýbajúci kryt namontujeme späť.

Mgr. Veronika Floreková
Technické služby mesta Námestovo
08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Kryt je už namontovaný.
Prajeme pekný deň.

Oddelenie výstavby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania