Vodárenská-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Na mestskom cintoríne je vysoká a nepokosená tráva , chodníky medzi hrobami nevidno

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
táto lokalita sa nenachádza v katastri nášho mesta Námestova. S pozdravom Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
17. jún 2019

Michal

Dobrý deň , podnet má patriť pod samosprávu Dolného Kubína a nie Námestova.
21. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.