Hattalova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
Ján Laštík, PhDr. 06. augusta 2019

upchatý kanál, idúce autá keď prší ošpliechajú idúcich chodcov po chodníku vedľa Makyty

08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kanál vyčistili zamestnanci Technických služieb dňa 07.08.2019. Ďakujeme za podnet. Za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
08. august 2019

Ján Laštík, PhDr.

Veľmi pekne ďakujem za rýchle odstránenie nefunkčnosti kanála.
S pozdravom
PhDr. Ján Laštík

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.